Чт. Тра 23rd, 2024


За скоєні злочини на території України

Росію, за скоєне в Україні, очікують природні катаклізми. Україну ж чекає перспективне майбутнє. Таке пророцтво зробив провидець Зул-Кахар.

– Бачив я у своєму видінні жахливий присуд – сили природи кинуть їх у безодню руїни, немов на нікчемний смітник. Бунт стихій спричинить катастрофу в сибірських надрах -її жахливий епіцентр із нечуваною силою струсоне землю аж до Тихого океану.

 

У розчинених ядрах скель і гірських масивів відкриються нечувані глибини, приховані донині від людського ока, з них виплеснеться велике світло, в його промінні постане сила, могутніша за атом.

 

Ця подія вразить людство і змусить змінити світогляд, старі ідеології і віри підуть в минуле, звільнивши місце істинному пробудженню, – пророкує він.

Самітник також розповів, що бачив, як українські воїни здіймають свій бунчук і відбивають ворожі навали, хоча на їхні мирні оселі сипляться дощі вогненні.

– Та не хитається відвага ревних захисників святої землі – їхній невзрушний стоїцизм стане прикладом для всіх нащадків, а посеред розпачу і безнаді зродиться новий світанок української звитяги, – віщує Зул-Кахар.

За словами пророка, наказано вищими силами звільнити Україну від багатовікової скверни і облуди, тоді загартовані вістря воїнів правди остаточно розженуть маару, а завойовників буде скинуто з непідвладного йому престолу.

– Після того воцариться по цьому краї благодать та довгоочікуваний мир, народ зводитиме нові церкви та монастирі, де повновладно запанує культ святих цінностей Всевишнього, полум’яні проповіді Євангелія втихомирять збентежені серця, наповнивши їх радістю та умиротворенням.

 

А по всій величезній території Росії покотиться розплата за гордість і ницість володарів кремлівських – вогняною карою судилося їм бути покараними за кривди безневинних, – розповів провидець.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.