Ср. Кві 17th, 2024

Дата: 02.04.2024 12:34

Кількість переглядів: 13


Розпочинається набір на курси англійської мови для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування. Мета навчання — поліпшити знання англійської серед українських посадовців для міжнародного спілкування в межах мовної програми Future Perfect.

Курси для 2000 учасників триватимуть до серпня 2025 року.

Вони мають на меті:

  • поліпшити мовні навички державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування для подальшої участі в міжнародному співробітництві, дипломатії та виконанні адміністративних обов’язків;
  • удосконалити знання учасників завдяки доступу до англомовних професійних ресурсів і джерел;
  • залучити міжнародні інвестиції для загального розвитку України.

Освітній проєкт розроблений з урахуванням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, також у планах — сертифікація курсів Національним агентством України з питань державної служби. Учасники вивчатимуть англійську в трьох групах: базовий рівень (A1), нижче середнього (А2) та середній рівень (B1). Курс передбачає досягнення усіма учасниками рівня В1.

Дізнавайтеся більше деталей та реєструйтеся на навчання за покликанням.

Проєкт «Курси англійської мови для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування» реалізовано ГО «ГОУЛОКАЛ» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.

Проєкт реалізується у межах мовної програми Future Perfect, що втілюється Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Раніше


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.