![](https://kostopilnews.com/wp-content/uploads/2024/04/4-kvitnya-vidbudetsya-38-ma-sesiya-miskoyi-rady.png)
Ви не авторизовані. Для того, щоб мати змогу створювати або пітримувати петиції, приймати участь в громадських обговореннях, голосувати за бюджетні проекти,
Джерело
Ви не авторизовані. Для того, щоб мати змогу створювати або пітримувати петиції, приймати участь в громадських обговореннях, голосувати за бюджетні проекти,
Джерело
Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.