Нд. Лип 21st, 2024

Ознаки того, що ваша душа набагато старша за ваше тіло

Експерти вважають, що реінкарнація можлива з точки зору науки. На їхню думку, існує чотири ознаки того, що ви живете не перше життя.

Реінкарнація — це віра в те, що душа померлої людини може повертатися: деякі повертаються в земний світ для того, щоб полегшити свою карму, інші — для того, щоб допомогти розвиватися іншим.

Отже, чотири ознаки того, що ваша душа набагато старша за ваше тіло.

  • Ви чудово «читаєте» людей

Ви помічали за собою, що вам досить просто глянути на людину, щоб зрозуміти багато про її життя, а поспілкувавшись із нею зовсім небагато розуміти, як вона живе, що в її житті відбувається.

Так от, якщо вашій душі тисячі років, то ви безумовно взаємодіяли з людьми кілька століть поспіль, а тому вже добре орієнтуєтеся в архетипах.

Вам не потрібно перевіряти людину на детекторі брехні, цю інформацію ви отримуєте миттєво, а ваша інтуїція справляється з цим чудово.

  • Насолода самотністю

Ви із задоволенням залишаєтеся наодинці з собою, насолоджуєтеся цим часом. Ви не соціопат і не відлюдник, а просто знаєте, що час, проведений у спостереженні за зірками, куди корисніший за час, проведений на гучній вечірці.

Ви прийшли в цей світ не вперше, вам давно зрозуміло який спосіб життя для вас комфортний. І в компанії людей, і одному вам затишно.

  • Невдоволення влаштуванням цього світу

Робота, сімейні свята… виконуючи свої обов’язки, відвідуючи заходи, ви розумієте, що все це влаштовано не найкращим чином і вас часто відвідують думки про те, що багато людей поступають не розумно, а довколишній вас світ влаштований неправильно.

Часом вам здається, що ви абсолютно чужа тут людина, і змушені поводитися не як лев, а як вівця, бо навколо вівці.

 

Ви змушені робити вигляд, що вам цікаво, хоча це не так, і вам здається, що ви проживаєте чуже життя.

Вас більше за інших хвилюють усвідомлені сновидіння, права тварин, духовність, а не бесіди про спорт, погоду і так далі.

  • Незвичайний вплив на людей

Неважливо, доросла ви людина чи молодша на 10-20 років за тих, хто звертається до вас за порадами. Люди бачать вас проникливими та мудрими не за роками, і їм здається, що у вас особливий, навіть філософський погляд на життя.

Крім того, якщо ви живете вже не вперше, то точно знаєте справжню цінність таких речей як терпіння, доброта, порядність, упевненість, чесність.

 

Усе те, що люди усвідомлюють протягом довгих років, ви здатні зрозуміти за рік.

Чому? Бо ваша душа вже це проходила, і вам набагато простіше справлятися з життєвими проблемами.

Ви зовсім не обтяжені питаннями слави, соціального статусу, а найголовніше для вас — розвиватися духовно.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.