Пт. Лип 19th, 2024

У це важко повірити, але це правда

Запорука здоров’я – гігієна. Вона починається з чистоти рук, адже люди завжди, навіть несвідомо, торкаються свого обличчя і рота, зокрема. Таким чином шкідливі бактерії потрапляють у слизові оболонки і провокують захворювання.

Медики розповіли, яких помилок більшість припускається під час миття рук.

Мити руки тільки після туалету

Більшість людей миє руки лише після туалету та перед їжею. Однак щодня ми торкаємося великої кількості поверхонь, до яких торкалися інші люди. Тому руки мити варто періодично протягом усього дня. Особливо важливо це робити в період інфекцій.

Мити тільки долоні

Мікроби знаходяться не тільки на долонях, а й під нігтями та між пальцями. Тому необхідно переконатися, що ви намилили кожну ділянку ваших рук.

Швидко мити руки

За дослідженнями вчених, 95% людей миють руки недостатньо довго, щоб очистити їх від усіх бактерій. У середньому люди миють руки близько шести секунд. Але для якісної дезінфекції потрібно робити це мінімум 20 секунд.

Погано сушити руки

Навіть якщо ви правильно виконуєте попередні пункти, ви можете піддати своє здоров’я загрозі, якщо просто не висушите руки. Вологі й теплі руки — ідеальне середовище для мікробів. Тому завжди ретельно витирайте руки щоразу після миття.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.