Нд. Лип 21st, 2024

І гарно відростають

Правильно підібрана стрижка вирішить проблему тонкого волосся. Адже не кожна жінка може похвалитися об’ємною шевелюрою.

Стилісти назвали 6 трендових зачісок, які чудово впораються з проблемою тонкого ослабленого волосся без об’єму. Такі стрижки роблять волосся візуально густішим і здоровішим, не потребують укладання та створюють приголомшливий образ. Кожна жінка з такою зачіскою почуватиметься неперевершеною та досконалою. Розповідаємо, які об’ємні стрижки на піку популярності 2024 року.

Каскад

Каскад – це багатошарова стрижка, яка також входить до списку об’ємних. Завдяки різній довжині пасом створюються додатковий об’єм і густота. Якщо волосся зовсім тонке, можна вибрати розпатланий каскад, який створюватиме об’єм і легкість.

Каре

Стилісти рекомендують каре з рівним зрізом без філірування, за рахунок чого збільшиться щільність локонів. Тоді кінчики волосся позбудуться млявого вигляду і будуть візуально здоровішими. Можна робити як класичне каре, так і каре на ніжці. Для тонкого волосся можна зробити ламінування або довготривалу завивку, щоб створити дорогий ефектний образ.

Боб

Це топова об’ємна стрижка, яку полюбляють мільйони жінок у всьому світі. В цій зачісці локони внизу трохи стоншуються, а прикореневий об’єм зробить навіть дуже тонке волосся густим і здоровим. Для того, щоб створити ефектний стиль, можна вибрати асиметричне каре, де один бік буде трохи довшим за інший. Ще є подовжений боб, який зробить акцент на вилицях, бо має коригувальний ефект.

«Шапочка»

«Шапочка» також полюбилася модницям усього світу за додатковий об’єм. Ця стрижка довго тримає правильну форму, не потребує укладання і гарно відростає.

«Аврора»

Головний секрет цієї зачіски в тому, що волосся на маківці значно коротше, ніж основна маса. Ця стрижка легка в догляді, лягає у правильну структуру одразу після миття. Однак її не варто робити власницям круглого обличчя, бо вона здатна повнити.

Рапсодія

Стрижка для волосся середньої довжини, яка надає візуальної густоти та об’єму, тому буде ідеальним варіантом для власниць тонкого волосся. Вона робитиме об’єм по всій його довжині. Її можна робити як на прямому, так і на кучерявому волоссі. Також стрижка акцентується подовженим чубком, який увиразнить погляд і підкреслить вилиці.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.