Найбільше дістанеться п’ятьом областям
Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Українські синоптики застерігають: найближчої ночі в кількох областях країни очікується різке погіршення погодних умов. Жителів цих регіонів просять бути уважними та за можливості обмежити перебування на вулиці у період негоди.
Де прогнозують грози, град та шквали
За словами народного синоптика Станіслава Щедріна, у ніч на 18 серпня сильні грози накриють:
Подекуди можливі град та шквалистий вітер, який може становити небезпеку для транспорту, електромереж і сільськогосподарських угідь.
Тиждень нестійкої погоди
Метеоролог Ігор Кібальчич зазначив, що наступний тиждень загалом буде відзначатися нестабільними погодними умовами.
Очікується:
-
чергування дощів різної інтенсивності з короткочасними проясненнями,
-
перепади температури,
-
зміни атмосферного тиску,
-
періодичні пориви вітру.
Найтепліше залишатиметься на південному сході країни. Натомість у другій половині тижня в західні та північні області почне надходити свіже прохолодне повітря з північної Європи.
Прогноз на понеділок, 18 серпня
За даними Укргідрометцентру, в перший день нового тижня короткочасні дощі з грозами можливі в більшості центральних областей, а також на:
Температура повітря:
-
уночі: +11…+16°, на південному сході +14…+19°,
-
вдень: +19…+24°, на південному сході — спекотніше, +27…+32°.
Що варто пам’ятати українцям
-
у періоди грози уникайте перебування під деревами та біля рекламних конструкцій;
-
заздалегідь закрийте вікна та приберіть з балконів речі, які може зірвати вітер;
-
водіям варто планувати маршрут з урахуванням можливих злив і погіршення видимості на дорогах.