Пн. Чер 17th, 2024

У цьому дописі ми розглянемо, чому ставки зі збігом – це погано. Насправді ми ні. Замість цього ми розглянемо деякі з головних проблем, які ми бачили від гравців, які не мають відповідних ставок. Тоді ми подивимося, правдиві вони чи ні.

Чому парні ставки погані

Ось деякі з коментарів, які ми чули про те, чому ставки на збіг – це погано. (А чому насправді це не так…)

Ви не отримаєте іпотеку

Немає доказів того, що це правда. Іпотечні кредитори хочуть бачити докази того, що ви зможете вчасно повернути іпотечний кредит. Для цього вони шукають регулярний дохід і навички постійного погашення. Букмекерські операції у ваших банківських виписках не вказують на протилежне.

Однак, якщо ви бажаєте тримати заявку на іпотеку окремо від сумісних трансакцій ставок, ви можете. Відкриття та використання банківського рахунку спеціально для ставок на відповідність не означає приховування того факту, що ви це робите, це лише забезпечує більш організовану вхідну та вихідну інформацію. Зберігання основного та відповідного облікових записів для ставок окремо також полегшує відстеження ваших прибутків.

Дізнайтеся більше про те, як отримати іпотеку під час ставок на відповідність, у цій публікації.

Ваші облікові записи будуть обмежені ставками

На жаль, обмеження ставок і заборони просування трапляються. Це відоме як втрата вашого облікового запису. Однак це не завжди так, і навіть якщо вам заблоковано виконання пропозицій, ви все одно можете робити відповідні ставки з обмеженими обліковими записами.

Поглинання облікових записів або обмеження часто не відповідають певному процесу. Натомість рішення букмекера, наприклад, parik24 казино, може виглядати випадковим. Деякі учасники пари вважають, що є способи уникнути втрати, тоді як інші ні. Що б не сталося, пам’ятайте: втрата вашого букмекерського рахунку не означає кінець вашої подорожі до ставок.

Це ворота для азартних ігор

Розмова навколо азартних ігор є делікатною. Ставки на відповідність – це не азартна гра. Однак ви робите ставки через вебсайти букмекерів, і можливість грати є. Замість того, щоб припускати, що кожен зібраний гравець продовжить грати в азартні ігри, це питання слід розглядати на індивідуальній основі.

Наприклад, якщо у вас були проблеми з азартними іграми або будь-яка залежність, то близькість до азартних ігор може бути надто близькою. Це те, над чим вам слід серйозно подумати.

Порада OddsMonkey полягала б у тому, щоб переконатися, що ви однозначно відповідаєте ставкам на кожну окрему ставку/пропозицію. Це означає, що кожного разу потрібно робити як зворотну, так і непряму ставку. Це процес, який усуває ризики, пов’язані з азартними іграми. Ви працюєте з математичними розрахунками, а не покладаєтеся на удачу. Такі інструменти, як калькулятор відповідних ставок OddsMonkey, покажуть ваш очікуваний прибуток ще до того, як спортивна подія відбулася. Якщо ви граєте в азартні ігри, у вас немає гарантії отримання прибутку.

Оскільки ви використовуєте букмекерські сайти, вам має бути 18 років або старше. Щоб отримати додаткову допомогу та підтримку щодо азартних ігор, відвідайте такі ресурси, як BeGambleAware і Gamstop.

Це надто складно, і тут легко помилитися

Більшість речей здаються складними, коли ви вперше з ними стикаєтеся! І хоча будь-хто може зробити помилку, це не є причиною, чому ставки на відповідність є поганими. Немає поспіху, коли справа доходить до того, щоб робити ставки на відповідність. Не поспішайте, щоб точно дізнатися, що таке відповідні ставки та як вони працюють.

Тут, в OddsMonkey, ми підготували письмові та відеопосібники для всіх пропозицій, методів та інструментів. Ці навчальні посібники розроблено, щоб провести вас через кожен етап процесу встановлення ставок. Окрім цього, у нас є чудова система підтримки, якщо вам знадобиться додаткова допомога. Наша команда підтримки клієнтів та інші члени доступні протягом тижня на форумі спільноти та в нашій групі на Facebook.

Наприклад, наша безкоштовна пробна версія допоможе вам ознайомитися з основами ставок на відповідність до отримання перших прибутків лише за чотири прості кроки:

  • По-справжньому впорайтеся з процесом завдяки нашому поглибленому вступному посібнику.
  • Зустрічайте свого нового найкращого друга, OddsMatcher. Це наш основний інструмент для ставок.
  • Дізнайтеся про важливість непрофесійних ставок і відкрийте власний рахунок на біржі ставок.
  • Виконайте свої перші відповідні пропозиції ставок і зробіть крок до того, щоб отримати свій перший прибуток у розмірі ₴44000!

Букмекери зберігають ваші гроші

Іноді ви можете отримати повідомлення від букмекерської контори про те, що вони затримують ваші кошти. Однак це не привід панікувати. Зазвичай це тому, що ви ще не виконали їхні вимоги щодо перевірки. Кожен букмекер має для цього свій процес, тому перевіряйте окремі сайти для отримання додаткової інформації. Швидше за все, вас попросять надати деякі документи, що посвідчують особу, включно з банківськими виписками. Після того, як букмекер перегляне їх, вони, швидше за все, розблокують запитані кошти.

Як завжди, надсилаючи особисту інформацію онлайн, переконайтеся, що ви використовуєте безпечне з’єднання. І пам’ятайте, що ви можете затемнити багато іншої інформації, включаючи номери карток (особливо на зворотному боці картки).

Звучить занадто добре, щоб бути правдою; це має бути незаконним

Ставки на відповідність абсолютно законні. В Україні немає законів, які забороняють робити ставки на спортивну подію. Насправді ставки на відповідність часто висвітлювалися та відзначалися в національній пресі. Колишній директор зі зв’язків зі ЗМІ William Hill Грем Шарп якось сказав: «Незаконного елементу немає», — сказав він. «Це безкоштовна ставка, і ви можете робити те, що вам подобається».

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.