Пт. Гру 13th, 2024

Чому погіршується зв’язок під час знеструмлень — дивіться в першому випуску нового Youtube-проєкту Мінцифри.

Залишатися на зв’язку — одна з найважливіших потреб під час війни. Через російські обстріли енергетичної інфраструктури багато людей ризикують залишитися без цієї можливості. Чим більше українців розумітимуть, як працює зв’язок і що впливає на його якість, тим ефективніше вони зможуть діяти під час перебоїв зі світлом. Для цього Мінцифра запускає новий YouTube-проєкт «Що по зв’язку?».

У коротких відео Станіслав Прибитько, директор Директорату електронних комунікацій Мінцифри, дасть відповіді на поширені запитання. Наприклад, у першому випуску ви дізнаєтеся, як працюють мобільні мережі, що таке базові станції, чому іноді зв’язок зникає та як налаштувати домашній Wi-Fi так, щоб він працював до 72 годин без світла.

Мінцифра прагне, щоб кожен міг легко розумітися на особливостях роботи мереж і розумів, що робити, якщо зв’язок зникає.

Дивіться перший випуск і діліться ним із близькими: 
https://www.youtube.com/watch?v=sHH77KkReSY 

Проєкт реалізовано командою Міністерства цифрової трансформації за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID i UK Dev. Партнер з реалізації — Офіс ефективного регулювання BRDO.

Чому не працює мобільний зв’язок під час знеструмлень? || Що по зв’язку?
Чому не ловить мобільний зв’язок, коли немає світла? Що таке базова станція? І як залишатися на зв’язку навіть під час знеструмлень?

Розповідаємо  про роботу мобільних мереж в новому проєкті Мінцифри — «Що по зв’язку».

Проєкт реалізовано командою Міністерства цифрової трансформації за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID i UK Dev. Партнер з реалізації – Офіс ефективного регулювання BRDO

Дякуємо команді Vodafone за організацію зйомки базової станції – https://www.vodafone.ua/

Офіційний сайт: https://thedigital.gov.ua


Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.