Пт. Лип 19th, 2024

Що заявила співачка

Христина Соловій подякувала продюсеру за створення альбому лемківських пісень, за цінні поради, досвід, віру та підтримку.

“Дякую за прийняття та розуміння мого юнацького максималізму у 2013 році. Дякую за переконання залишитись на своєму імені – Христина Соловій. Дякую за можливість бути поруч, бачити та відчувати, захоплюватись і мріяти вище неба!” – написала виконавиця.

Співачка наголосила, що це була неймовірна співпраця, яка завершилась згідно з домовленостями та без скандалів.

“Далі – сама”, – підсумувала зірка.

"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним

Христина Соловій та Святослав Вакарчук (фото: instagram.com/soloviyka)

Що відомо про співпрацю Соловій та Вакарчука

Вперше зустрілись знаменитості на популярному шоу “Голос країни” у 2013 році. Тоді Соловій вразила усіх виконанням лемківської пісні “Горе долом ходжу” та потрапила в команду до Святослава Вакарчука.

Через деякий час він став її продюсером. За 10 років співпраці артистка випустила багато пісень, які стали популярними. Також вона здобула великий досвід та зайняла провідне місце на українській сцені.

"Далі - сама": Соловій заявила про завершення співпраці з Вакарчуком і висловилася про роботу з ним

Христина Соловій та Святослав Вакарчук (фото: instagram.com/soloviyka)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.