Пацієнти КНП «Костопільський центр ПМД» Костопільської міської ради мали можливість пройти безоплатне обстеження у дерматолога. Такий огляд організували саме для декларантів закладу.

«Ми впевнено конкуруємо з приватними клініками, адже пропонуємо декларантам широкий спектр послуг, багато з яких — безкоштовні. І надалі розширюватимемо співпрацю з фахівцями області, щоб наші пацієнти отримували якісне обстеження на місці», — зазначив генеральний директор КНП «Костопільський центр ПМД» Валентин Остапчук.

За домовленістю керівника Центру з Рівненським обласним шкірно-венерологічним диспансером, 79 пацієнтів пройшли обстеження на поширені шкірні захворювання. 

Особливу увагу приділили виявленню меланом за допомогою дерматоскопа. У п’яти осіб виявили онкопатології — їх скерували на подальше дообстеження.

Фото без описуФото без опису


Джерело