Чт. Тра 30th, 2024

Італійський хавбек отримав 1 рік дискваліфікації. Частина терміну стане умовною, оскільки футболіст пройде мінімум 6-місячний курс терапії від ігрової залежності.

Фаджолі зізнався в ставках у підпільних букмекерів на гігантські суми. За словами проспекта “Юве”, він програв орієнтовно 3 млн євро на платформах, де ставив на теніс і футбол. Вихованець туринців цілком міг отримати 3-річну дискваліфікацію, але добровільно пішов на співпрацю зі слідством і визнав свою провину.

Федерація взяла на себе дотримання виконання покарання. Фаджолі зобов’язаний відвідати щонайменше десяток зустрічей у різноманітних організаціях і центрах відновлення від лудоманії. Окрім того, хавбек заплатить символічний штраф – 12500 євро.

Схожі проблеми мають і футболісти збірної Італії Сандро Тоналі та Ніколо Дзаньйоло. Якщо Фаджолі ніколи не ставив на матчі своїх команд, то хавбек “Ньюкасла” нібито грав на результати поєдинків “Мілана” в часи виступів за “россонері”. У першій розмові з правоохоронцями вони запевнили, що ставили лише на блекджек і покер.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.