Пн. Лип 22nd, 2024

Це працює

У наших бабусь та прабабусь не було мікрохвильових печей та духовок із функцією розморожування. Тому доводилося вигадувати власні лайфхаки, як швидше розморозити м’ясо з морозилки.

Як швидко й правильно розморозити м’ясо за допомогою цукрової води

Влийте в каструлю 1,5 л води. Підігрійте її до 40 градусів. Всипте 3 ст.лож. цукру й ретельно перемішайте, щоб він розчинився. Тепер дістаньте з морозилки замерзлий шматок й опустіть у цукрову воду.

За 10 хвилин дістаньте й дочекайтеся, поки м’ясо розм’якне. Після таких дій процес розморожування піде набагато швидше. До того ж страва, приготовлена з цього м’ясця набуде пікантного смаку.

Як швидко й правильно розморозити м’ясо за допомогою солі

Цей спосіб прискорювання розморожування ще простіший. Діставши шмат м’яса з морозилки та витягнувши його з пакета, гарненько натріть зусібіч сіллю. Залиште на 20 хвилин. Сіль змивати не потрібно. Можете готувати м’ясо так. Тільки, звісно ж, страву більше не соліть.

Як швидко й правильно розморозити м’ясо за допомогою розчину оцту

Діставши м’ясо з морозилки, не виймайте його з поліетилену. Покладіть у миску. Влийте оцет, розбавлений наполовину водою. Залиште, щоб розморожувалося. Оцет має властивість замерзати за температури 20 градусів нижче нуля.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.