До Костопільщини дісталось львівське сміття

0 72

Величезну купу сміття зі Львова на території колишнього цегельного заводу поблизу села Лісопіль Костопільського району виявили місцеві активісти та депутати.

Те, що побутові відходи приїхали саме з Галичини – підтверджують чеки, конверти, залишки від використаних канцтоварів, які зафіксував серед непотребу та оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук активіст ГО «Громада Костопільщини» Павло Юхневич.

 

Серед сміття – відходи з лікарні, а вони, як відомо, можуть бути особливо небезпечними.

За словами очевидців, вже розрівнена з землею гора сміття, яку люди виявили на території Костопільського району знаходиться на тому самому місці вже понад тиждень. Однак ліквідувати «львівські нечистоти» місцеві чиновники, чи то через різдвяні свята, взялися лише сьогодні, після оприлюднення фото-доказів у спільноті «Типовий Костопіль». Відтак, техніка комунального підприємства «Костопільські районні мережі» нині ліквідовує «таємниче» сміттєзвалище.

Схоже, що львівський непотреб «кочує» усією Рівненщиною. Раніше його виявляли у Рівненському, Млинівському, Острозькому,  Сарненському районах.

Між тим, костопільчани кажуть, що це вже не перший випадок, коли сміття з культурної столиці України прибувало до околиць Костополя.

Відомо, що на схемі з Львівським сміттям заробляють чималі гроші. Зокрема, із львівського міського бюджету виділяють щонайменше 27 тисяч гривень за транспортування сміття однією вантажівкою у напрямку до сміттєвого полігону Дніпро.

Втім, вміст фур туди просто не потрапляє – його із дозволу львівської влади викидають на території Рівненщини. Така “оборудка” приблизно коштує близько 7 тисяч гривень – тобто різниця із виділеною сумою із бюджету становить 20 тисяч гривень, які зацікавлені особи ділять між собою.

Вам також сподобається Більше від автора

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.