Пн. Лют 26th, 2024

На Рівненщині провели в останню путь полеглих Героїв – Володимира Федінчука, Михайла Короля, Юрія Зданевича, Сергія Микитюка, Володимира Кирчука, Віталія Шевчука, Миколу Климчука, Павла Суворова та Олександра Демчука. Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Володимир Федінчук народився 20 грудня 1992 року. Навчався у Теребовлянському училищі культури, пізніше закінчив РДГУ за спеціальністю «Театральне мистецтво». Актор Коломийського академічного драматичного театру імені Івана Озаркевича та Рівненського академічного музично-драматичного театру, учасник народного ансамблю танцю “Сварга”. У грудні минулого року Володимир змінив театральні лаштунки на холодні окопи та ворожі обстріли. На жаль, 22 січня Герой загинув на Донеччині.

Читайте також: У Рівному віддали останню шану актору драмтеатру, Захиснику Володимиру Федінчуку (ВІДЕО)

Юрій Зданевич народився 29 травня 1978 року в селі Курозвани Гощанської ТГ. Навчався в місцевій школі, згодом здобув фах тракториста. Далі Юрій працював у місцевому колгоспі. На військову службу Юрія призвали в січні 2023 року. Старший солдат служив гранатометником у механізованому батальйоні. На жаль, 22 січня Герой загинув на Запоріжжі. У чоловіка залишилася дружина та двоє дітей.

Михайло Король народився 28 листопада 1994 року в селі Олександрія Олександрійської ТГ. Проживав у селі Андрусіїв Гощанської ТГ. Здобував освіту в Андрусіївській неповній середній школі, пізніше – у Тучинській школі-інтернаті. Після закінчення навчання пройшов строкову військову службу. Далі Михайло уклав контракт на продовження військовї служби. У перший день повномасштабного втрогнення старший солдат став на захист держави. Був гранатометником стрілецького батальйону. У бою на Донеччині отримав важкі поранення. На жаль, 24 січня Герой помер у одній із лікарень міста Дніпро.

Сергій Микитюк народився 31 жовтня 1983 року в селі Городище Березнівської ТГ. Навчався у Городищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Працював у ТОВ «Агрофірма Княжичі» Київської області, у ВАТ «Здолбунівський завод продовольчих товарів» та на місцевих підприємствах Березнівщини – в Соснівському цеху переробки ТОВ «Тамдемсвіт» і птахопідприємстві ТОВ «Маяк». Стрілець-помічник гранатометника мужньо боронив рідну землю з квітня минулого року. На жаль, 22 січня Герой загинув у бою на Запоріжжі.

Володимир Кирчук народився 17 лютого 1966 року, проживав у селі Поліське Березнівської ТГ. Навчався в Поліській середній школі, потім здобув фах водія в Корецькій автошколі. Після проходження строкової служби тривалий час працював водієм в місцевому колгоспі «Дружба». У березні 2022 року Володимир добровільно став на захист України, вслід за щойно призваним за мобілізацією сином Ігорем. Захищав Україну водієм у складі автомобільної роти перевезення особового складу. Війна підірвала здоров’я воїна. На жаль, 27 січня Герой помер під час виконання службових обов’язків у Донецькій області. У чоловіка залишилася дружина, четверо дітей та п’ятеро внуків.

Віталій Шевчук народився 3 січня 1971 року, мешканець села Забороль Олександрійської ТГ. Старший сержант – головний сержант автомобільної роти автомобільного взводу боронив Україну з початку повномасштабного вторгнення. На жаль, 29 січня Герой помер під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Микола Климчук з 1980 року народження. Житель села Здовбиця Здовбицької ТГ. Захищав Україну з початку повномасштабного вторгнення. На жаль, 24 січня Герой помер у одній із лікарень міста Полтава.

Павло Суворов народився 19 червня 1998 року у селі Верхівськ Дядьковицької ТГ. Проживав у селі Бронники Городоцької ТГ. На жаль, Герой загинув під час артилерійського обстрілу на Запоріжжі. У чоловіка залишилася дружина та двоє дітей.

Олександр Демчук народився у селі Висоцьк колишнього Дубровицького району. Проживав у місті Вараш. Після школи навчався на електрозварювальника у ПТУ РАЕС. Працював на підприємстві ТОВ “Західелектромонтаж”. У лютому минулого року Олександра призвали до лав ЗСУ. Солдат-стрілець воював у складі окремого стрілецького батальйону. На жаль, 27 січня Герой помер під час виконання військових обов’язків на Донеччині. У 45-річного чоловіка залишилося двоє дітей.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Героям!

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.