Нд. Кві 14th, 2024

Клесівська громада відтепер налагоджуватиме партнерські відносини із нідерландським містом Вінтерсвейк

Відповідні наміри вони закріпили онлайн-підписанням Меморандуму про муніципальне співробітництво.

Угоду підписали голова Клесівської громади Віктор Буйний та мер Вінтерсвейка Йоріс Бенгеворд.

«Ця подія покликана створити нові можливості для мешканців обох громад та стати початком плідної співпраці. Угода сприятиме обміну досвідом, навичками, культурою та найкращими практиками. Клесів та Вінтерсвейк об’єднані спільним прагненням розвитку», – сказав директор Департаменту економічного розвитку й торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

До слова, зміцнення відносин та підписання меморандуму стало можливим за сприяння проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Співпраця між Клесовом і Вінтерсвейком охопить такі напрями: економіка, муніципальні послуги, енергетика, освіта, культура та соціальна сфера. Партнери розроблятимуть спільні проєкти, обмінюватимуться досвідом, розвиватимуть дружні зв’язки між громадянами двох муніципалітетів, організовуватимуть заходи та робочі зустрічі.

Корі Джонстон, представник Офісу демократії та врядування Місії USAID в Україні, наголосив на тому, що Клесів і Вінтерсвейк об’єднують спільні цінності:

«Це партнерство є свідченням сили дружби, співпраці та непорушного зв’язку, який можна створити між громадами, розділеними милями, але об’єднаними спільними цінностями та прагненнями. І Вінтерсвейк, і Клесів мають багату історію, глибоку любов до мистецтва та шанобливе ставлення до природи. Ми в USAID надзвичайно пишаємося підтримкою встановлення партнерства між муніципалітетами, підтверджуючи нашу непохитну відданість цінностям, які поділяють наші країни – свобода, демократія та різноманітність».

Як зазначила начальниця Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції РОДА Ольга Ютовець, минулоріч за підтримки USAID два міста Рівненської області – Здолбунів та Острог, підписали угоди про побратимство із американськими містами – Маршалтауном та Ейтензом відповідно. 

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: Теплі речі для ЗСУ: На Рівненщині пенсіонерки в`яжуть теплі речі для захисників (ВІДЕО)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.