Пт. Гру 8th, 2023

Жителька Дубна стала жертвою чергової шахрайської схеми.

30-річна жінка побачила в Інтернеті оголошення про заробіток у вільний час. Зацікавилась і одразу ж отримала у месенджер повідомлення із прихованим номером від нібито менеджерки Оксани про реальну можливість отримати чималу суму.

Дубенчанка перейшла на запропонований аферисткою сайт. Далі вона виконувала «завдання», які їй диктували. Основне з них було — це викуп одягу в інтернеті з одночасним поповненням власного гаманця. Якщо для покупки не вистачало грошей, то потрібно було докладати свої, які потім мали б повернутися в повному обсязі з усіма виплатами.

Жінка онлайн спостерігала, як ніби то збільшується її баланс на сайті за рахунок коштів, котрі вона ж туди й переводила зі своїх трьох кредитних карток.

Шахрайка тримала потерпілу на гачку понад пів доби. Своєю наполегливістю, важкими для сприйняття фінансовими термінами і формулюваннями дубенчанку щоразу «підводили» до того, що потрібно ще й ще «виконати завдання, оплатити за товар, сплатити податки за виведення прибутку тощо».

Дубенчанка щоразу вірила у покращення власного фінансового становища та 10 раз різними сумами перерахувала кошти, в результаті чого втратила 98 тисяч 230 гривень.

Обставини вчиненого шахрайства встановлюють дізнавачі Дубенського районного відділу поліції в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, за оперативного супроводу працівників відділу протидії кіберзлочинам у Рівненській області.

Поліцейські вкотре застерігають громадян від необдуманих вчинків та не бути легковажними, коли йдеться про «легкі виграші» та «швидкі гроші».

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Читайте також: Житель Рівненщини незаконно перевозив косметичні засоби

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *