Пн. Гру 11th, 2023

У Європейський день боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня, на Рівненщині провели інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ».

На Театральній площі у Рівному ініціатори заходу розмістили полотно у вигляді оптичної ілюзії, яке складається з реальних ситуацій вербування та історій втягнення у торгівлю людьми.

Акція мала на меті попередження торгівлі людьми, популяризацію правил безпеки, увагу до реальних історій, що пов’язані із таким явищем.

«Ця проблема досить актуальна зараз. Особливо вона загострилася із початком повномасштабного вторгнення в нашу державу. Торгівля людьми – це не лише, так званий, продаж на органи. До цього злочину входить і примушування працювати безоплатно, і надавати послуги сексуального характеру», – зазначила директорка Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Роза Слободенюк.

Зазначимо, згідно з даними Нацсоцслужби протягом 2023 року статус особи, постраждалої від торгівлі людьми, установлено 86 громадянам: 33 жінки, 38 чоловіків, 7 хлопців та 8 дівчат, повідомили у Рівненській ОВА.

Серед організаторів та учасників кампанії – Рівненська обласна військова адміністрація, Департамент соціальної політики Рівненської ОДА, Служба у справах дітей Рівненської ОДА, ГУ Національної соціальної сервісної служби України в області, Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», Благодійний фонд «Рокада» Рівне, КЗ «Денний центр соціально – психологічної допомоги». 

Читайте також: Потреба у реабілітації:на Рівненщині планують розширити обласний госпіталь ветеранів війни (ВІДЕО)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *