Пн. Лип 22nd, 2024

Це підживлення було популярним ще у далекі часи

У світі садівництва і вирощування помідорів тисячі методів та рецептів, але один незвичайний спосіб відзначається своєю простотою та ефективністю – це використання добрива з золи.

Основна ідея полягає в використанні попелу, який зазвичай вважається відходом. Це не лише екологічний підхід до садівництва, але й дуже ефективний.

Добриво з золи має унікальний склад, який сприяє збагаченню ґрунту необхідними мінералами та поживними речовинами.

Щоб підготувати таку підкормку, вам знадобиться всього лише одна склянка попелу. Це може бути зола від дров, вугілля чи соломи.

Важливо, щоб там не було пластику, будівельних матеріалів. Їх продукти горіння радше зашкодять, а не допоможуть рослинам.

Розведіть цю склянку в десяти літрах води, створюючи унікальний коктейль для ваших помідорів. Поливайте 1 раз на 2 тижні під час росту. Потім також можна поливати цією підживою рослини, але тільки раз на місяць. Якщо немає часу, можна засипати просто попелом землю навколо кущів — результат буде не гірший.

Одна з головних переваг цього добрива — його універсальність. Воно підходить для будь-якого сорту помідорів і може бути використане на будь-якому етапі їхнього росту. Ваші томати будуть не тільки красивими, але й насиченими смаком.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.