Пн. Вер 16th, 2024

Дата: 16.10.2023 09:21

Кількість переглядів: 7

Об’єднана команда Костопільської ДЮСШ та ФК Мирне 2015 р.н – бронзовий призер Фестивалю “Дитячий ярмарок футзалу 2023”  (тренери Роман Дацюк та Анатолій Шибковський).

Цими вихідними у Луцьку проходив турнір, який зібрав 10 команд. ДЮСШ м. Костопіль потрапила до групи В разом із ФК Олімпія м. Луцьк, ДЮСШ Менивичі, ФК Любарт 2.

Футболісти виграли у ДЮСШ Маневичі 2:0, обіграли команду Любарт-2 з рахунком 4:0 та поступилися команді Олімпія 3:0.

Вийшовши з другого місця у півфінал футболісти ДЮСШ зустрілися з командою Любарт. 4:2 на користь футзальної команди з Луцька.

У боротьбі за 3 місце костопільчани зустрілися з командою Мідас м. Луцьк, де перемогли з рахунком 2:1! Перший виїзний для костопільчан турнір завершився бронзовими медалями.

Кращим захисником турніру став Марк Кухарський, учень Мирненського ліцею.

Кращим гравцем команди – Віктор Кожарко, учень Мирненського ліцею.