Вт. Лют 27th, 2024

Дата: 07.12.2023 15:37

Кількість переглядів: 9


День Святого Миколая – улюблене свято дітей і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

В атмосфері радості, тепла та здійснення мрій Костопільська міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус організували святкове дійство для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули на війні або вважаються зниклими безвісти та дітей, батьки яких у полоні.

Діти повністю поринули у пригоди: знайомилися із різними казковими персонажами, відгадували загадки, змагалися у різних конкурсах, переглянули мультфільм, танцювали, співали та весело провели час.

Головним героєм дійства був Святий Миколай, на якого дуже чекали діти. На свято Чудотворець завітав із подарунками. Зазначимо, що подібні заходи у громаді влаштовують вже не вперше. Адже нині діти по-особливому потребують уваги та підтримки.

Напередодні різдвяно-новорічних свят хочеться усім дітям подарувати трішки справжньої дитячої казки. Дякуємо всім, хто долучився.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.