Пн. Бер 4th, 2024

Міська влада Рівного продовжує працювати над тим, щоб послуги департаментів та управлінь ставали ближчими до людей. Зокрема, йдеться про мешканців селища Квасилів, які для отримання соціальної допомоги раніше були змушені добиратися до Управління соціального захисту, що знаходиться в Рівному.

Відтепер, за ініціативи Секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна усю необхідну соціальну допомогу квасилівчани зможуть отримувати, безпосередньо, на території селища.

Відсьогодні, віддалений прийом соціальними працівниками в Квасилові проводитиметься щотижня.

Я розумію, наскільки складно людям, наприклад, похилого віку щоразу, щоби оформити допомогу – добиратися в Рівне. Тому я дав доручення департаменту соціальної політики напрацювати комплексне рішення, аби щотижня соціальні працівники приймали запити людей, допомагали їм у вирішенні соціальних питань. Тим самим, створення умов для подання документів за місцем проживання забезпечить мешканцям Квасилова доступність, оперативність, своєчасність надання послуг соціального характеру. Це дуже допоможе родинам, особливо з маленькими дітьми чи дітьми з інвалідністю, а також громадянам старшого віку. Наше найголовніше завдання – допомагати людям, – наголосив Віктор Шакирзян.

За словами старости Квасилова Віти Кисільової, такі віддалені робочі місця департаментів та управлінь дуже потрібні, адже це про зручність та комфорт мешканців громади.

Відкриття віддаленого робочого місця з оформлення соціальних допомог було вкрай необхідним для зручності та мобільності отримувачів послуг. Тепер квасилівчани можуть не витрачати час і кошти на дорогу до Рівного, а скористатись можливістю і подати документи на призначення державних соціальних допомог працівникам Департаменту соціальної політики, які будуть проводити виїзні прийоми громадян щосереди з 9.00 до 12.00 за адресою смт Квасилів, вул. Б. Хмельницького, 2, кабінет 3, – говорить староста Квасилова Віта Кисільова.

Попередній запис на оформлення соціальних допомог у Квасилові здійснюється за телефоном 0671136152

Читайте також: Негода на Рівненщині: місцеві органи влади готуються до снігу, дощу, вітру та ожеледиці

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.