Міські депутати прийняли рішення відзначити спортсменів за видатні досягнення

0

2 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання чергової сесії Костопільської міської ради.

Серед 38 питань порядку денного, міські обранці розглянули питання щодо надання матеріальної допомоги спортсменам та тренерам, які мають особливі досягнення. Йдеться про тренера-викладача комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Дмитра Шевчука та вихованців Костопільського спортивного ліцею Владислава Кузько й Дмитра Мірошника, які у вересні цього року здобули переможні медалі для України на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів – CADET WORLD CHAMPIONSHIP, Athens-2017, що проходив у грецькому місті Афіни.

Відтак, після тривалих дискусій, депутати вирішили виділити з міського бюджету кошти на матеріальні заохочення в сумі 50 тис.грн. для тренера Дмитра Шевчука та по 25 тис.грн. – двом вихованцям Костопільського ліцею.

Також, окрім матеріальної складової, депутат Олександр Садикін запропонував відзначити спортсменів Почесними грамотами Костопільської міської ради та Почесною відзнакою “Гордість міста”.

Нагадаємо, що 15 вересня на сесії Костопільської районної ради тренера Дмитра Шевчука було нагороджено сертифікатом на 25 тис. грн.

 

Вам також сподобається Більше від автора

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.