Чт. Лют 22nd, 2024

Дата: 06.02.2024 12:45

Кількість переглядів: 69 

Костопільська громада стала однією із громад-учасниць проєкту «ІМПУЛЬС», що спрямований на посилення молодіжної політики. Участь дозволить отримати ресурси на впровадження змін, а також менторську підтримку в роботі з молодіжними ініціативами. Ще один напрям проєкту — навчання молодіжних працівників, які зможуть працювати надалі з молоддю в громаді.

6 лютого у міській раді зустрілися представники влади, молодіжна рада, активні учні освітніх закладів громади, аби дізнатися про молодіжний проєкт більше. Із вітальним словом виступив в.о. міського голови Давид Дідух. Презентували «ІМПУЛЬС» Оксана Вільчинська, яка очолює ГО «Центр ініціатив «Віадук»,  тренер програми «Молодіжний працівник» Володимир Зиль, а також заступниця начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталя Чигир.

Цей проєкт буде втілюватися в життя протягом декількох етапів. Серед них інформаційні візити, дослідження потреб молоді, підвищення кваліфікації молодіжних працівників, робота з менторами та участь у навчальних заходах.

Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.