Сб. Кві 13th, 2024

МВС стає головним органом у координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це зазначають в Рівненській ОВА за інформацією МВС України.

З 1 жовтня Міністерство внутрішніх справ запускає Гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Номер гарячої лінії – 0800103333.

Оператори надаватимуть інформацію щодо роботи Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Також консультуватимуть родичів зниклих безвісти та формуватимуть анкети до Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин.

Станом на сьогодні в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин міститься 9692 записи. МВС видало 9538 витягів, — зазначає Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Також Міністр наголосив, що спільними зусиллями робитимемо все можливе для того, щоб сприяти розшуку кожного українця. Кожного, хто зник внаслідок російської агресії!

Читайте також: Військовий облік жінок, які мають медичну або фармацевтичну спеціальність: що зміниться з першого жовтня?

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.