Ср. Кві 17th, 2024

На Дубенщині провели навчання для фахівців із ветеранської політики.

 Про це повідомила Рівненська обласна рада.

Під час навчального семінару йшлося про реабілітацію, ментальне здоров’я та систему надання соцпослуг для ветеранів та членів їх родин. Презентували й наявні в області можливості з професійного навчання або перекваліфікації та діючі програми державної підтримки.

«Важливо напрацювати чіткі інструменти для реінтеграції ветеранів саме на рівні громад. На сьогодні існує достатньо конкретних інструментів для задоволення потреб ветеранів. Необхідно комплексно та найважливіше – кваліфіковано їх застосовувати», – зазначила начальниця Управління у справах ветеранів Департаменту соцполітики РівнеОДА Марина Корольова.

Крім цього, представники Управління у справах ветеранів обговорили можливості для працевлаштування ветеранів із підприємцями Дубенщини. А також зустрілись з фахівцями фізичної культури, які безоплатно тренують ветеранів на базі спортклубу «Кристал».

Нагадаємо, ініціатива щодо навчань представників тергромад впроваджується на Рівненщині вперше та має на меті посилити ветеранську політику в регіоні.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.