Сб. Кві 13th, 2024

“І що?” — реакція водія на попередження патрульних не вживати за кермом.

Як повідомляє патрульна поліція Рівненської області, днями, патрулюючи біля населеного пункту Яловичі, Дубенського району, екіпаж помітив транспортний засіб Iveco з технічними несправностями.

Патрульні зупинили автомобіль, аби поспілкуватись з водієм. Під час перевірки документів у 27-річного водія інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння. На додаток, після зупинки транспортного засобу керманич відкоркував пляшку пива та почав “пригощатись” в присутності поліцейських.

Чоловіка попередили про відповідальність, однак водій попередження проігнорував та продовжив вживати алкогольний напій.

На дубенчанина винесли постанову за ч. 1 ст. 121 (За керування транспортним засобом, що має несправності зовнішніх світлових приладів) та склали протокол за ч. 4 ст. 130 (Вживання особою алкоголю після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду) КУпАП.
??Нагадуємо, що відповідальність за ч. 4 ст. 130 КУпАП передбачає штраф 34 000 гривень або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.