Чт. Лют 22nd, 2024

За матеріалами СБУ Рівненщини до 14 років тюрми засуджено зрадника, який перейшов на бік ворога та очолив окупаційні органи влади на Луганщині

Завдяки зібраній доказовій базі Служби безпеки регіону до 14 років позбавлення волі засуджено жителя Луганської області, який добровільно погодився співпрацювати з ворогом.

У ході слідства встановлено, що зрадник до 2014 року проходив службу в органах ДСНС України. Однак, після окупації російськими загарбниками Луганської області, добровільно вступив до т.зв. «мчс лнр» та був призначений на посаду інспектора по охороні праці і техніки безпеки «стаханівського державного пожежно-рятувального загону міністерства надзвичайних ситуацій та ліквідацій наслідків стихійних лих луганської народної республіки».

Виконуючи злочинні накази держави-агресора, вказану особу підвищили до начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації із присвоєнням звання майор.

Крім цього, у квітні 2023 року зловмисник присягнув на вірність рф та очолив органи федеральної протипожежної служби головного управління мнс росії по лнр, де наразі продовжує виконувати злочинні накази.

Вироком Рівненського міського суду вказану особу визнано винною у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Заходи із викриття здійснювали співробітники Управління СБУ в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури. 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.