Чт. Тра 30th, 2024

Здолбунівська окружна прокуратура до Господарського суду Рівненської області пред’явила позов щодо визнання недійсною частини договору про пайову участь та стягнення з забудовника 480 тисяч гривень.

Прокуратурою встановлено, що у 2019 році міською радою, в порушення вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», житлово-будівельному кооперативу неправомірно зменшено розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

Зокрема, на момент укладення Договору законодавством передбачалась можливість такого зменшення виключно на суму кошторисної вартості інженерних мереж або об`єктів інженерної інфраструктури, в той час, як сторонами Договору зменшено пайову участь замовника на вартість робіт по благоустрою території, що суперечить вимогам Закону.

Внаслідок таких дій бюджетом міста недоотримано майже пів мільйона гривень. Це і стало підставою для звернення прокуратури до суду.

За матеріалами Здолбунівської окружної прокуратури 

Читайте також: Слухали російську музику та були напідпитку: в Острозі поліцейські склали на молодих осіб та батьків неповнолітніх адмінматеріали

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.