Чоловік народився в селі Симонів Гощанської громади. Навчався в місцевій школі, здобув професію будівельника в Рівненському кооперативному коледжі. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.
“Людина із золотими руками” – так описували Тараса односельці.
У червні 2022 року чоловік був мобілізований. Певний час перебував у теробороні, проходив навчання на Тучинському полігоні.
З травня 2023 року перебував на Сході країни. Захисник служив гранатометником роти вогневої підтримки однієї з військових частин.
28 лютого Герой загинув внаслідок мінометного обстрілу, завданого військовими формуваннями противника в Донецькій області. Йому назавжди залишиться 42 роки. У чоловіка залишились мати, сестра, дружина та двоє маленьких діток.