Ср. Кві 17th, 2024

Рівненщина провела в останню дорогу чотирьох загиблих Героїв – Ярослава Ковальчука та Сергія Оленіча з Сарненщини, Миколу Коспу та Петра Сульжика – з Рівненського району. Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Ярослав Ковальчук був жителем села Немовичі, що на Сарненщині. У червні цього року воїн мужньо став на захист Батьківщини. У війську служив на посаді оперетора відділення БпЛА. На жаль, 2 жовтня 2023 року Ярослав загинув у результаті бойових дій поблизу населеного пункту Іванківське Донецької області. У воїна залишилась мати.

Сергій Оленіч проживав у селі Карпилівка Клесівської громади. На службу був мобілізований у грудні минулого року. У ЗСУ служив старшим бойовим медиком. На жаль, 34-річний воїн загинув у результаті бойових дій на Запоріжжі. У нього залишилися дружина та двоє діток.

Корнинська громада – у скорботі… Захищаючи рідну землю, загинув старший солдат Микола Коспа, житель села Колоденка. З 15 червня 2023 року у населеному пункті Мала Токмачка Запорізької області, під час виконання бойових завдань, Микола зник безвісти. Усі мали надію, але на жаль… 29 вересня тіло було опізнане серед загиблих…Йому назавжди залишиться 21 рік…

Захищаючи незалежність України, загинув житель Соснівської громади Петро Сульжик. Чоловік проживав у селі Великі Селища. 18 травня минулого року був мобілізований до ЗСУ. Служив старшим солдатом стрільцем-помічником гранатометника парашутно-десантного батальйону. У червні минулого року сім’я Петра отримала страшну звістку про факт зниклого безвісти. Вже потім родині стало відомо, що у вересні минулого року тіло Петра було знайдено та похоронено як невідомого солдата у місті Дніпро. Тривав пошук, ДНК-експертиза. І ось у травні 2023 року тіло невідомого солдата ідентифікували як Петра Сульжика. Герой загинув 25 червня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Мазанівки Донецької області. Поховали Захисника на кладовищі села Великі Селища.

Вічна пам’ять і слава українським Воїнам, які захищали рідну Україну та кожного з нас! 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.