Сб. Кві 20th, 2024

На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох мужніх воїнів – уродженця Зарічненщини Юрія Дейнека, рівнянина Ігоря Приходька, Олександра Лесика із Сарн і Володимира Максимовича із Корецької громади.

 Про це інформують у Рівненській ОДА.

На рідну Зарічненщину на щиті повернувся захисник Юрій Дейнеко. Солдат народився у 1986 році, проживав у Млинку. На фронті був стрільцем-помічником гранатометника аеромобільного батальйону. Військовослужбовець загинув 20 грудня під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Поховали Героя в селі Борове.

На головному майдані Рівного попрощалися із полковником Ігорем Приходьком. Кадровий військовий народився на Волині. Служив у столиці, Житомирі, згодом – у Рівному, тут із дружиною виховували 2-річного сина. Військовий пройшов АТО. Коли почалося повномасштабне вторгнення, його покликали повернутися з пенсії на службу. Не вагаючись, військовий знову став на захист України. 22 грудня 45-річний полковник помер у лікарні від важкої хвороби.

У Сарнах провели в останню дорогу загиблого захисника Олександра Лесика. Доброволець у червні цього року пішов до лав Збройних Сил України. Служив у 108-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні. 20 грудня 49-річний воїн загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині. У Героя залишились племінники.

Корецька громада попрощалась із Володимиром Максимовичем, 1973 року народження. Захисник проживав у селі Весняне. Воїн захищав Україну з початку повномасштабного вторгнення. 17 грудня цього року під час виконання військового обов’язку на Харківщині він помер. Поховали Героя в рідному селі. У нього залишилися дружина та донька.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.