Ср. Кві 17th, 2024

На Рівненщині востаннє зустріли п’ятьох полеглих Героїв: Миколу Чичука, Віталія Цибульського, Тараса Сав’яка, Ігоря Ничипорчука та Миколу Гонтарика.

Микола Гонтарик проживав у селі Опарипси Радивилівської тергромади. Був призваний до лав ЗСУ у червні 2023 року. Служив у званні молодшого сержанта та виконував обов’язки командира відділення взводу розмінування. На жаль, захисник помер 26 березня 2024 року на Миколаївщині.

Ігор Ничипорчук мешкав у Рокитному Сарненського району. З першого дня повномасштабного вторгнення воїн став на захист Батьківщини. Служив на посаді сапера. На жаль, 27 березня, боєць загинув, виконуючи бойове завдання.

Віталій Цибульський, 1984 року народження, проживав у місті Рівне. У жовтні 2022 року чоловік вступив до лав ЗСУ та вже за місяць підготовки виконував бойові завдання. З червня минулого року вважався зниклим безвісти. Солдат загинув під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку.

Микола Чичук, 1984 року народження, з Великоомелянської громади Рівненського району. Служив радіотелефоністом 1 реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї. Упродовж чотирьох місяців вважався зниклим безвісти. Загинув боєць під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. У Миколи залишились двоє дітей та дружина.

Тарас Сав’як, 1975 року народження, з села Дюксин Деражненської громади. На жаль, 1 квітня 2024 року під час проходження військової служби Герой помер.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.