Нд. Кві 14th, 2024

Рівненщина попрощалася з трьома захисниками: Петром Вознюком із Гощанської громади, Сергієм Сніжком – із Володимирецької та Володимиром Єрмаковим – із Козинської. Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.

Гощанська громада в скорботі за померлим військовослужбовцем Петром Вознюком. Воїн народився 13 липня 1985 року у селі Горбів. Навчався у Дроздівській школі. Потому служив у армії, створив сім’ю. Працював у компанії «Укртелеком», ТОВ «Воскодавcькі ковбаси». 10 лютого 2023 року чоловіка мобілізували до лав Збройних Сил України. Він служив у 421-му окремому стрілецькому батальйоні. Пізніше через хворобу захисника звільнили зі служби і він повернувся до рідного села. Кілька місяців Петро боровся з хворобою, проте вона його здолала. Поховали захисника на кладовищі села Горбів.

«На Щиті» повернувся у село Любахи Володимирецької громади Сергій Сніжко. Військовий народився у 1995 році у селі Любахи. У Збройних Силах України служив у аеромобільному батальйоні. Мав звання солдата. Загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи свою державу від окупантів. Поховали Сергія на кладовищі у рідному селі.

У Козинській громаді попрощалися з Володимиром Єрмаковим. Володимир народився у 1965 році, проживав у селі Козин. На службі виконував обов’язки молодшого сержанта. Загинув воїн 5 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.

Щирі співчуття рідним. Вічна шана і слава Героям! 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.