Ср. Кві 17th, 2024

В Україні постійно є потреба у донорській крові. Останнім часом у центрах переливання її гостро не вистачає, адже вона необхідна як цивільним, так і військовим.

Саме тому військовослужбовці 23 інженерно-позиційного полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України , з власної ініціативи, вирішили поповнити Лікарняний банк крові.

Чимало військових нещодавно повернулись із передової й вони не на словах знають про важливість та потребу донорської крові.

Тож сьогодні, на базі однієї із місцевих лікарень, працювала виїзна бригада Комунального підприємства “Рівненського обласного центру служби крові”. До забору крові долучилось понад сорок військовослужбовців.

Загалом вдалось зібрати 18 літрів 250 мілілітрів крові, серед якої є й рідкісна група.

– Чому я тут? Бо хочу підтримати побратимів, котрі виконують бойові завдання на фронті. Знаю, що ця кров там дуже потрібна. Але якщо моя кров допоможе комусь із цивільних, то теж радітиму не менше. Вірю, що моя кров комусь допоможе і врятує життя, – говорить військовослужбовець Андрій, котрий вперше долучився до забору крові.

Також серед військових були присутні й ті, хто вже давно та періодично є донором крові, розповіли у Службі зв’язків з громадськістю 23 інженерно-позиційного полку.

Читайте також: На Рівненщині «Ветеранський простір» запрошує благодійників допомогти з маскувальними сітками

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.