Чт. Тра 30th, 2024

У Рівненській обласній державній адміністрації повідомляють, що жінкам Рівненщини допомагатимуть розпочати власну справу.

Жінок Рівненщини навчатимуть створювати та розвивати власний бізнес. Проєкт втілюватимуть у межах меморандуму, який сьогодні підписали Рівненська ОДА та БО “Благодійний фонд „Міжнародна православна благодійна організація (ІОСС-Україна)“.

Проєкт передбачатиме проведення бізнес-тренінгів і практичних занять за різними напрямками. Результатом програми стане надання мікрогрантів для 80 жінок Рівненщини, половина з яких переселенки.

Це актуальна ініціатива для Рівненщини. Сьогодні багато жінок шукають себе в нових галузях, перекваліфіковуються. Проєкт надасть їм змогу розпочати власну справу та отримати нові навички, — каже перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

У Рівненській ОДА нагадують, що IOCC є офіційною гуманітарною організацією допомоги при Асамблеї канонічних православних єпископів Північної та Центральної Америки й членом ACT Альянсу – глобальної коаліції церков та організацій, що займаються розвитком та гуманітарною допомогою.

Рівненщина постійно шукає оптимальні рішення, щоб підтримати стійкість та ініціативність наших жінок. Особливо важливо, що проєкт залучить як місцевих громадянок, так і внутрішньо переміщених, — зазначає заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Читайте також: Як подбати про здоров’я школяра

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.