Чт. Лют 22nd, 2024

Військовослужбовці Сил оборони України продовжують удосконалювати свої навички та знання, щоб й надалі ефективно протистояти агресії ворога. Підготовку згідно стандартів НАТО в одній із країн ЄС пройшов й командир відділення одного з підрозділів Нацгвардії Рівненщини – молодший сержант Владислав.

Навчання проводили іноземні та українські інструктори з попереднім досвідом у різних гарячих точках. Окрім тактичної та бойової підготовки, військовослужбовці мали змогу вдосконалити знання з медицини, психології та гуманітарного права.

«Усі теоретичні навички обов’язково закріплювали на практиці. Звісно, що головним акцентом було відпрацювання усіх можливих сценаріїв, які виникають на полі бою. Це й штурмові дії, і тактика та координація зусиль в обороні. Після кожного відпрацювання аналізували допущені помилки і обмінювались досвідом», – розповів Владислав.

Нацгвардієць разом з іншими українськими бійцями попрацював і з сучасним західним озброєнням, великою кількістю різноманітної зброї та боєприпасами. Якісна матеріальна база стала основою ефективних навчань.
Також важливим розділом тренувань стала психологічна підготовка. Зокрема, правила спілкування та механізм поводження з полоненими. Формували й лідерські якості у командирів відділень. Адже це – лідерська посада, яка потребує вміння приймати виважені рішення та командувати підрозділом.

«Необхідно розуміти, що ти несеш відповідальність не лише за себе, а й за підлеглих. Під час курсу кожен з нас спробував себе у цій ролі і вчився вести за собою особовий склад. Ці навчання стали важливим елементом нашої підготовки та можливістю вдосконалитись й набути нових навичок», – сказав військовослужбовець.

Західне територіальне управління Національної гвардії України

На зображенні може бути: вогоньНа зображенні може бути: 6 людейНа зображенні може бути: 4 людиниНа зображенні може бути: 3 людини

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *