Пт. Лип 19th, 2024

Допис набирає тисячі репостів

Дивно, але допис легендарного Анатоля Анатоліча знову, раптом, почав набирати тисячі репостів.

Наведемо оригінальний текст:

Україна – номер 1 країна в світі за сервісом.

 

Нова Пошта – найшвидша пошта світу. За день з будь-якого куточка  країни  в будь-яке місто, чи село. Працює за лічені кілометри від лінії фронту. І як працює.

 

Укрзалізниця – один із символів змін на краще. Рятували людей на початку війни, коли в вагоні вивозили по 150-200 пасажирів замість 40. Завжди за розкладом. В Європі такі чіткі графіки клієнтам і не снилися.

 

Моно банк (а тепер і майже всі  найбільші банки країни)- будь-які операції за 20 секунд. Банкінг і сервіс, на який американці дивляться, як на політ в космос.

 

Дія. За кордоном досі не вірять що таке можливо. Що всі доки в такому додатку. Що це безпечно і фізичний паспорт взагалі не потрібен. Хто колись стояв в черзі  з купою паперів в Німеччині розуміють що Дія – це просто неосяжна висота для найкращих країн Європи.

 

Українські салони краси. Дівчата, хто за кордоном, ну напишіть чесно, чи знайшли ви там хоч один салон за рівнем нормального Київського, чи Харківського, Вінницького чи Хмельницького?

 

Теж саме і про майстринь по волоссю, шкірі, обличчю, манікюру. Колористи і дерматологи.  Всі кращі там в них, то точно з України.

 

Українські ресторани. Меню, зручний додаток для оплати. Всі кухні світу.  Найвищий сервіс, про який більшість Європейських ресторанів можуть тільки мріяти.

 

Ремонт авто. Хто колись  стикався з подібним в Європі знають, що там обіди по три години на день і на свята нічого ти не зробиш. Моя дружина чекала в Парижі на деталь від Мерседесу 2 тижні. В воюючий країні деталь з Німеччини дістати швидше. Та ще й дрон від діаспори для ЗСУ вишлють.

 

Чи ще треба комусь пояснювати що Український Макдональдс реально смачніший за американський. Справа не в любові до свого, а в банальній якості і підході до роботи.

 

Лікарі. Так, потрібна реформа, але ж є якість медицини і прийняття рішень. Надскладні операції і провідні фахівці.

Стоматологія, ювелірна, рітейл і тд і тд.

 

І я так можу перераховувати вічно. Малий і середній бізнес в Україні – потужні, фантастичні.

 

Тому цінуймо що маємо, і робімо  ще краще.

Разом до Перемоги!

Анатолій Анатоліч таки побачив трохи світу: праворуч фото 2021 р.

Під дописом цим маса різних коментарів на різних платформах. Нашу ж увагу привернув текст від чоловіка з України, який вже довший час мешкає в США:

Декілька зарисовок

1. Зламався холодильник. Зовсім не дешевий, KitchenAid high end.

Ремонтували два місяці. Міняли контрольну панель (двічі замовляли не ту), вентилятор (один раз замовили не той), в кінці перевірили чи є фреон (хоча повинні були зробити з самого початку), його не було, поміняли трубки і все запрацювало.

 

Накуа міняли вентилятор і компʼютер не зрозуміло.

2. Зламалась духовка, теж не дешева, Viking. Прийшли два клоуна, кажуть – треба вийняти але боїмось що зламаємо сам «ящик» у який вона вбудовано. Три тижні з ними розмовляв.

 

Потім замовили інших – їхали два місяці не доїхали, нарешті замовили третю фірму, прийшов толковий хлопець, каже нічого виймати не потрібно, поміняв якийсь чіп в контрольній панелі зверху і все.

3. Була фірма що обслуговувала кондиціонери. У нас їх три, heat pumps

Приходили двічі на рік. Раз поміняли один конденсатор – $150 за 5 хвилин роботи і вартістю конденсатора $10. Другий раз під час обслуговування спалили нагрівальний елемент

4. Ремонтую машину, зробив маленьку аварію треба міняти капот (бо з люмінія і не рихтується).

Раніше страхова присилала оцінщика, він дивився що треба зробити. Тепер все робить механік і по компʼютеру спілкується з оцінщиком.

Мій механік витратив на це три тижні, поки я не подзвонив менеджеру, і після конференц розмов з оцінщиком та механіком менеджер поміняв оцінщика. Все гаразд, механік замовляє деталі – капот з Германії доставка 3 тижні.

 

Через три тижні не прийшов, бо загубили в дорозі. Ще два тижні чекай…

Розказав про це другу, а він сміється – ти везучий, мені капот 4 рази замовляли – один раз не прийшов, другий раз прийшов і його вкрали з майстерні, третій раз прислали не той.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.