Пн. Лип 22nd, 2024

Її стан погіршився

Поява Кейт Міддлтон на публіці сильно вимотала її сили, тому тепер їй потрібен час для відновлення. На минулих вихідних принцеса Кейт Міддлтон вперше за довгий час з’явилася на публіці, оскільки зараз вона бореться з раком.

Кейт вирішила все ж не пропускати парад Trooping the Color, але захід не пройшов безслідно для її здоров’я.

Як повідомляє Page Six, вихід у світ завдав серйозної шкоди стану Міддлтон.

– Я не думаю, що ми зможемо побачити її на публіці найближчим часом. Це потребуватиме деякого відновлення.

 

Підготовка до заходу забрала величезну кількість часу, зусиль і енергії. Вона довгий час була на ногах. Був момент, коли вона спостерігала за парадом… і їй запропонували місце, яке вона з вдячністю прийняла.

 

Це всього лише невелике визнання того, що вона вже не така сильна і не така здорова, як була до того, як пішла на лікування, – сказала королівський репортер Кеті Ніколл виданню.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон – дружина спадкоємця британського престолу принца Уельського Вільяма. Після весілля отримала офіційний титул Її королівська високість герцогиня Кембриджська Кетрін. 29 квітня 2011 року Кетрін вийшла заміж за онука британської королеви Єлизавети II і другого в черзі на британський престол, принца Вільяма.

Вінчання відбулося у Вестмінстерському абатстві в Лондоні, на яке було запрошено 1900 осіб. Пара виховує трьох дітей: принца Джорджа, принцесу Шарлотту і принца Луї.

Нещодавно у принцеси діагностували онкозахворювання. Попередньо, їй видалили матку.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.