Пт. Лип 19th, 2024

Бойфренд ревнував співачку до роботи, тому довелося робити вибір

Роман Наталії Могилевської та бізнесмена Єгора Долініна був неймовірно бурхливим. Журналісти з великим задоволенням слідкували за цими стосунками, пророчили закоханим швидке весілля та народження дітлахів.

Вони захопливо давали інтерв’ю, розповідали про силу свого кохання та з оптимізмом дивилися вперед. Але пізніше стало відомо, з якими складнощами довелося зіштовхнутися Наталії.

На що Наталія Могилевська пішла заради коханого-багатія

Виявляється, її бойфренд так сильно ревнував її до роботи, що довелося робити вибір.

Для того, аби знайти баланс, Наталія Могилевська не пошкодувала грошей і придбала квартиру в столиці, поруч з квартирою Єгора, щоб мати можливість у будь-який момент відлучитися попрацювати, адже робочий простір Наталії тиснув на Єгора.

Окрім цього у чоловіка було троє дітей від попереднього шлюбу, яких Наталія прийняла наче рідних.

 

Тоді ж Могилевська вперше заговорила про те, що хоче стати матір’ю і буде над цим активно працювати.

 

Поповнення в сім’ї не сталося. 

Через 5 років стосунків пара повідомила про те, що роману прийшов кінець. Поступово обидва почали виходити на люди з іншими партнерами, але також неодноразово Наталія говорила, що Єгор був її найбільшим коханням.

Незабаром Долінін одружився. Цей крок став приголомшливим для фанатів Наталії, які щиро вірили, що він довго не зможе оговтатися від цього розставання. Його новою обраницею стала молода, світловолоса красуня, яка вочевидь змогла дати йому усе необхідне.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.