Вт. Лип 16th, 2024

Список

Зламаний годинник

Оскільки годинник відзначає плин часу, він здавна асоціювався з людською смертністю. У вікторіанську епоху годинник зупиняли, коли хтось із домочадців помирав, тому не дивно, що годинник, який раптово перестав працювати, обіцяє невдачу.

Неживий декор

Хай то буде ваза зі зморщеними зрізаними квітами чи опудало голови лося – мертві речі в будинку можуть завдати невдачі.

Цей зв’язок між предметами, що розкладаються, і людською смертністю прославляється в багатій історії творів мистецтва vanitas, в яких черепи й згаслі свічки символізують швидкоплинність людського життя.

Однак не все так однозначно: фен-шуй стверджує, що певні мушлі, якщо їх правильно розмістити, можуть залучити удачу.

Стара мітла

Якщо ви переїжджаєте у новий будинок, не беріть із собою мітлу, якою ви користувалися раніше. У всьому світі поширені забобони, що стара мітла може «змісти» успіх.

Це застереження може мати коріння у здоровому глузді, оскільки використання старих інструментів для прибирання у вашому новому будинку може призвести до появи шкідників та бруду з вашого попереднього місця проживання.

Крісло-гойдалка

Ірландські легенди свідчать, що порожнє крісло-гойдалка запрошує до вашого будинку злих духів.

А якщо стілець розгойдується сам по собі, це знаменує небезпеку: злі духи вже тут, і смерть вже може чатувати на тебе.

Кактуси

Вони можуть підходити до інтер’єру, але забобони говорять, що колючі рослини належать до речей, які приносять невдачу і можуть призвести до розладу у вашому будинку.

Щоб принести позитивну енергію та покращити добробут та здоров’я вашої родини, виберіть замість кактуса великі зелені рослини або щасливий бамбук.

Пір’я павича

Якими б красивими не були павичі пір’я, у багатьох західних країнах вони є символом невдачі.

Можливо, «очі» на пір’ї павича викликають страх перед пристрітом, або ж його яскраве оперення і любов до комах змушують багатьох бачити в ньому щось диявольське.

Однак, якщо ви сповнені рішучості зберігати це пір’я кольору дорогоцінного каміння вдома, не сумуйте: у східних культурах павичі є символами удачі.

Тріснутий або сколотий посуд

За народними повір’ями, посуд є символом багатства і добробуту, а сколота тарілка чи тріснута миска приносять в будинок негативну енергію. Щоб зберегти удачу, відразу ж викидайте розбитий і тріснутий посуд.

Забобони радять також позбавитися від зламаних меблів та інших пошкоджених предметів домашнього вжитку. Такі речі можуть бути ознакою того, що у вашому домі (і душі) панує безлад, який слід прибрати.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.