Вт. Кві 16th, 2024

30 водіїв Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф РОР здобудуть нову для Рівненщини професію – “екстрений медичний технік”. Про це повідомляють в Рівненській обласній раді.

Водії – це важлива складова виїзної бригади, оскільки вони не лише транспортують медиків до пацієнта, потім хворого в медичний заклад, а й часто допомагають проводити реанімаційні дії, – розповідають в «екстренці».

Засвоєння нових знань дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. А відтак це посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях.
Спеціалізований навчальний курс триватиме з 6 лютого по 26 квітня.

Теоретична частина відбувається онлайн. Практична ж частина проводиться на базі навчально-тренувального відділу «екстренки».

12 лютого відбулося перше практичне заняття. Водії вчилися проводити базову серцево-легеневу реанімацію в педіатричного пацієнта з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, допомога при обструкції дихальних шляхів стороннім тілом в немовлят та дітей, – йдеться у повідомленні.

Навчання проводиться у рамках співпраці з Чернівецьким медичним фаховим коледжем.

Наприкінці минулого року Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та навчальний заклад підписали меморандум про співпрацю.

Читайте також: Рідні загиблого військового з Рівненщини просять присвоїти йому звання Героя України

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.