Ср. Лют 21st, 2024

Орденами “За мужність” III ступеня посмертно, нагородили трьох Героїв Сарненської громади. Про це повідомляють в Сарненській міській раді.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов?язку Указом
Президента України, нагороджено орденом «За мужність» III ступеня:

  • Бойка Олександра Івановича – молодшого сержанта, жителя міста Сарни. Військовослужбовець був мобілізований до лав ЗСУ роти охорони Сарненського РТЦК. Наказом переведений до в/ч А1302 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр». Обіймав посаду сілець-снайпер. Мав позивний «Бой». Загинув Олександр Бойко 27 квітня 2023 року, під час артилерійського обстрілу, виконуючи бойове завдання у місті Бахмут Донецької області. Вірний товариш та друг, назавжди залишиться у серцях та пам?яті побратимів та друзів. Патріот своєї країни, зразковий сім?янин, коханий чоловік та люблячий батько двох синів. Мріяв про Перемогу та часто казав: «Хто, як не я!».
  • Трофимчука Віталія Миколайовича – старшого сержанта, жителя міста Сарни. Військовослужбовець став на захист Батьківщини від самого початку російсько-української війни, мав позивний «Трофим». У 2015-2020 роках брав участь в АТО/ООС на Донбасі, у складі 54-ї окремої механізованої бригади воював на Донеччині та Луганщині, зокрема, брав участь у боях за Світлодарську дугу. За час служби був нагороджений відзнаками: «За участь в антитерористичній операції», «За зразкове виконання службових обов?язків», «Захисник Рідної Землі», «Хрест 54-ї окремої механізованої бригади». Коли почалася повномасштабна війна, Віталій одразу повернувся на фронт. У складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців воював проти окупантів. Був командиром відділення, вміло виконував усі завдання. Побратими пригадують його скромним, щирим, вірним і надійним другом, з яким не страшно було іти у розвідку та бій. Віталій загинув 11 лютого 2023 року в бою з окупантами під містом Вугледар на Донеччині. Захиснику назавжди залишиться 41 рік. У Героя залишилися батьки та троє дітей.
  • Рибачка Тараса Володимировича – розвідника, жителя міста Сарни.Під час повномасштабного вторгнення, у листопаді 2022 року, Тарас став військовослужбовцем ЗСУ. Служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Був розвідником-навідником окремої розвідувальної роти, мав позивний «Таро». Загинув Герой 28 травня 2023 року, виконуючи бойове завдання біля села Іванівське під Бахмутом на Донеччині. Воїну було 27 років. У Тараса залишилися батько Володимир Іванович, мама Надія Дмитрівна, брат Святослав і сестра Злата.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.