Цими вихідними 10 команд пластунів з усієї Рівненщини взяли участь у туристичному змаганні “Лови тепло”. Це підлітки двох вікових груп: до та старше 14 років. Про це інформують в Рівненській обласній раді.
Як повідомили в Рівненському обласному молодіжному пластовому вишкільному центрі, за два дні учасники пройшли майже 60 км цікавими, краєзнавчими та мальовничими місцями. Маршрут пролягав трьома територіальними громадами: Зорянською, Дядьковицькою та Клеванською.
Зокрема, юнаки та дівчата побували в КЗ “Культурно-археологічний центр “Пересопниця” Рівненської обласної ради, де оглянули реконструкцію фортеці часів Київської Русі,
- Побачили Новожуківське городище та унікальний міст неподалік Клеванського замку.
- Дізналися, що окрім замку, у Клевані є старовинний костел, а неподалік Рівного — церква поч. XVIII ст.
У центрі зауважують, що організували такий мандрівний конкурс, аби познайомити молодь з цікавими історичними та природними місцями Рівненщини, які, можливо, не входять до традиційних туристичних маршрутів, однак від того є не менш унікальними та вартими уваги мандрівників.
Читайте також: Злетів у кювет: поблизу Костополя водій елітної автівки скоїв ДТП