Почесна чи непочесна Тетяна Ширко?

0 55

Тетяна Ширко – уродженка міста Костопіль, яка сьогодні відкрито позиціонує себе російською співачкою.

На останній сесії Костопільської міської ради, де в черговий раз у депутатів «випрошувались» звання Почесний громадянин міста Костопіль, згадали й про давно призабуту місцеву співачку Тетяну Ширко, яка за інформацією з її офіційних сторінок, на даний момент проживає у Москві.

Під час дискусії щодо неперетворення цього престижного звання у звичайну формальність, депутати запропонували винести на громадське обговорення питання щодо позбавлення Ширко Почесної відзнаки «За вагомий внесок у розвиток міста і громади», мовляв, співачка вже давно не заслуговує будь-яких почестей від земляків.

Зокрема, було згадано про відверту публічну зневагу до рідного міста, де Тетяна народилася та прожила більшу частину свого життя. Вважається, що миттєвий злет співачки під час конкурсу у Юрмалі та нічні клуби Москви вселили у неї «зіркову хворобу», після якої Тетяна доволі швидко забула свою Батьківщину та раптово стала уродженкою Києва, яка приїхала підкорювати столицю Російської Федерації. Костопільчанам не до вподоби виступи колишньої землячки у російських військових формах та атрибутах.

Між тим, Ширко вже давно не запрошують на святкування Дня міста, адже про безкоштовні виступи й мови бути не може, а гонорари, які вона вимагає за виступ у своєму рідному місті, несумісні зі здоровим глуздом.

26985114

Варто згадати, що Тетяна Ширко брала участь у вокальних шоу Голос країни (2012) та Голос / The Voice Russia (2015). В обох випадках, на запитання членів журі про місце народження, співачка відповідала, що вона киянка.

Між тим, на офіційній інтернет сторінці ТЕТЯНА ШИРКО, у біографії співочої костопільчанки, традиційно, жодної згадки про Костопіль -лише Київ та Москва.

Обговорюючи питання у соціальних мережах костопільчани зазначають, що присвоєння Почесної відзнаки даній особі у 2010 році відбулося «на емоціях», адже жодного вкладу у розвиток міста та громади, крім відвертого негативу Ширко не внесла.

Без имени-1
Київ, Тетяна Ширко, називає рідним домом

Сьогодні Тетяна продовжує оприлюднювати яскраві фото та відео зі свого зіркового життя, а костопільчани вже дуже скоро визначать, почесна чи непочесна, тепер вже російська співачка Тетяна Ширко.

Вам також сподобається Більше від автора

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.