Вт. Лют 27th, 2024

Більшість звернень до Центру ментального здоров’я Рівненщини – від жінок. За два тижні роботи тут надали майже 200 консультацій. У телефонному режимі допомогу отримали понад півтори сотні жителів області. Ще 40 людей відвідали заклад особисто. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

Більшість звернень від жінок, вік – від 20 до 60 років.

Найчастіше людей турбують поганий сон, апатія, поганий настрій, небажання робити звичні справи, тривожність, розповіли у Центрі. Фахівці допомагають мешканцям долати стресові ситуації та піклуватися про своє здоров’я. Чотирьох людей перенаправлено на консультацію до психіатра.

Війна – це стрес, біль і втрати. Сьогодні, на жаль, більшість людей потребує психологічної допомоги. Тому важливо, що в Україні створюються такі простори, де кожна людина за допомогою фахівців зможе покращувати своє самопочуття і якість життя, – зазначає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Центр ментального здоров’я працює за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 64.

Там працюють фахівці, які пройшли відповідне навчання, щоб розпізнати ознаки депресії в пацієнта чи інші порушення психічного здоров’я.

Телефон для запису – 067-29-29-681.

Читайте також: Від сьогодні розпочинається всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху: Рівненщина долучається до ініціативи

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *