Чт. Тра 30th, 2024

Медиків дитячої лікарні в польському Ольштині відзначили нагородами обласної ради.

 Троє лікарів-хірургів та директорку Воєводської спеціалізованої дитячої лікарні в Ольштині (Республіка Польща) Кристину Піскож-Огурек відзначили Почесними грамотами та пам’ятними знаками Рівненської обласної ради.

Високі нагороди польським медикам особисто вручив голова РОР Андрій Карауш, який перебуває в Ольштині з робочим візитом.

“Нарешті випала нагода особисто подякувати польським лікарям за більш ніж десятирічну співпрацю з медиками дитячої обласної лікарні. Це не просто період обміну цінним досвідом та новітніми методиками проведення операцій – це здоров’я наших маленьких українців. За що щиро вдячний пані директорці Кристині Піскож-Огурек, хірургам Войцеху Хоінскі, Міхалу Пулінскі та Адаму Шендоровичу”, – зауважив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Нагадаємо, що фахівці воєводської лікарні з 2012-го співпрацюють з Рівненська обласна дитяча лікарня / Rivne regional children’s hospital. Провели цикл навчань та стажувань з лапароскопічних операцій. А з 2017року відбулися перші спільні хірургічні втручання на базі нашої лікарні.

Також РОДЛ та воєводська лікарня реалізували спільний проєкт “Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо дитячі життя!”.

Завдяки якому в Рівненській обласній дитячій лікарні з’явився портативний УЗД- апарат вартістю 25 000 євро.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.