Пт. Гру 8th, 2023

Рівненські прикордонники отримали потужний дрон від поляків.

 Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Він витримує несприятливі погодні умови і температури в діапазоні від -20° до 50° C і оснащений різними камерами. Зокрема, об’єднує ширококутові, камери масштабування і теплові із лазерним далекоміром, які разом можуть фіксувати потрібні дані з повітря.

«Наші партнери – Вармінсько-Мазурське воєводство Польщі – продовжують підтримувати Рівненщину. Вони передали нам сучасний дрон, який підсилить моніторинг українсько-білоруського кордону. Прилад вже передали нашим прикордонникам. Зателефонував своєму колезі – маршалку Вармінсько-Мазурського воєводства Густаву Мареку Бжезіну і особисто подякував за допомогу», – сказав Віталій Коваль.

Очільник області також додав, що Рівненщина уже понад 20 років партнери з Вармінсько-Мазурським воєводством. Співпраця відбувається як на рівні громад, так і на рівні вищих закладів освіти.

Нагадаємо, що з початком повномасштабного вторгнення польський регіон відправив на Рівненщину не один гуманітарний вантаж. А також виділили з бюджету воєводства 500 тисяч злотих (близько 4,5 млн грн) на підтримку України.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *