Пн. Гру 11th, 2023

На 62 році життя помер відомий український режисер родом з Рівненщини.

 Про це у соцмережаї повідомили друзі чоловіка.

Про смерть Архипчука стало відомо 3 листопада. Однією з перших про це написала подруга режисера Оксана Щербак

“Сьогодні у засвіти пішов талановитий режисер, один зі співорганізаторів фестивалю “Червона рута” (1989), людина неймовірної душі та розуму, глибоко залюблений в Україну Сергій Архипчук… Інколи ображалася за різкість, потім він сам телефонував, і ми вже сміялися над причиною сварки й починали говорити про письменників, поетів, сучасний важкий час”, – пригадала вона.

Сергій народився 18 листопада 1960 року на Рівненщині. У 1979 році він закінчив акторський факультет Державного театрального училища Дніпра, а також навчався у Державному інституті театрального мистецтва імені Луначарського.

Свою кар’єру Архипчук почав з роботи у Гуцульському естрадно-фольклорному театрі-студії “Заграва”. Окрім цього, режисер працював у Донецькій опері, Дніпропетровському театрі імені Шевченка, а також у Закарпатському обласному театрі драми та комедії.

Точну причину смерті режисера його друзі розголошувати не стали. Але відомо, що Архипчук серйозно хворів.

“Всі слова якісь порожні й не передають того, що хотілося б сказати. Це був дуже складний шлях боротьби за життя протягом останніх кількох місяців. Ще не віриться”, – написала подруга режисера.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *