Вт. Лип 16th, 2024

Як сьогодні виглядає принцеса Уельська

Принцеса Уельська вперше з’явилася на публіці після того, як стало відомо, що вона хворіє на рак. Кейт Міддлтон спостерігала за церемонією винесення прапора з вікон кабінету генерал-майора разом зі своїми трьома дітьми, принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою і принцом Луї, пише The Guardian. 

Кейт була одягнена в білу сукню з морськими деталями, посміхалася та розмовляла зі своїми дітьми в кареті перед тим, як вони прибули на парад кінної гвардії у Вайтхоллі.

Також принцеса Уельська одягла брошку Ірландського гвардійського полку, а натовпи вітали її, коли вона виходила з Букінгемського палацу. 

Перед заходом Кейт зробила заяву, в якій заявила, що з нетерпінням чекає на парад з нагоди дня народження Короля на цих вихідних. 

— Я вчуся бути терплячою, особливо в умовах невизначеності.

 

Сприймаю кожен день таким, яким він є, прислухаюся до свого тіла і дозволяю собі взяти такий необхідний час для зцілення, – зазначила вона.

Як пише The Washington Post, Кейт повідомила, що «робить значний прогрес» у лікуванні раку. За словами принцеси, її лікування буде тривати ще декілька місяців. 

Також повідомлялось, що королівська особа не була присутньою на публічних заходах ще з грудня.

Його Величність радий, що принцеса зможе відвідати завтрашні заходи, і з нетерпінням чекає на всі елементи цього дня, – йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Крім того, Кейт Міддлтон запевнила, що сподівається відвідати кілька публічних заходів впродовж літа. Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.